No category

اولین ورزشگاه مخصوص مسابقات بازی‌های کامپیوتری آمریکای شمالی

ورزشگاه بازی های الکترونیک (Esport) که به وسیله یکی از بزرگ ترین شرکت های عمرانی در ایالات متحده آمریکا به نام پاپولوس (Populous) ساخته می شه میزبان شرکت کنندگان در مسابقات بازی های کامپیوتری هستش.

8/06/پول-15.jpg” alt=پول-نام-تصویر width=”550″ height=”550″ />

مقاله های در رابطه:

  • با بزرگ ترین موزه بازیای ویدئویی در برلین آشنا شید
  • ۸ ایده سفر در بازیای ویدیویی

ورزشگاه سرپوشیده و اختصاصی ای تی ان تی (AT&T) تیم دالاس کاوبویز در آرلینگتون تگزاس با مساحتی بالغ بر صد هزار مترمربع با تغییر کارایی تبدیل به ورزشگاه بازی های کامپیوتری می شه. در حدود ده میلیون دلار هزینه واسه تغییر کارایی ورزشگاه و هماهنگ سازی اون واسه برگزاری مسابقات بازی های ویدیویی و حضور علاقه مندان به این بازی ها در ورزشگاه در نظر گرفته شده.

مثل بازی های محبوبی که در این مسابقات وجود دارن، بازی های چندنفره COD ،WW و FIFAه

بریان میراکیان (Brian Mirakian) از معماران ارشد شرکت پاپولوس این پروژه رو مرکز ساپورت از بازی های الکترونیک در آمریکا دونسته و می گوید:

برخلاف دیگه سالن های اختصاصی واسه بازی های کامپیوتری، این ورزشگاه دارای جایگاه خاص، امکانات رفاهی کامل و سالن مخصوص واسه نمایش بازی هستش. در سال های گذشته برگزاری مسابقات بازی های کامپیوتری روند رو به رشدی داشته. مثل بازی های محبوبی که در این مسابقات وجود دارن، بازی های چندنفره COD ،WW و FIFAه.

این ورزشگاه در طول سال محل برگزاری نمایشگاه های هرساله و فروشگاه دائمی فروش و عرضه بازی های کامپیوتری می شه. هم اینکه واسه تیم های برتر، استودیو جهت ضبط ویدیو بازی هاشون در این ورزشگاه اختصاص داده شده. ورزشگاه فضای مخصوصی واسه کنفرانس های معرفی اجناس جدید در دنیای بازی های کامپیوتری داره.

متن کامل پایان نامه ها در 40y.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *