مقالات

سایت چارتر یکی از قدیمی ترین سایتای فروش اینترنتی بلیط هواپیماس که سابقه ۵ ساله در این مورد داره. این سابقه طولانی به اونا کمک کرده که فضای سایت خود رو به شکلی خاص و منحصر به فرد طراحی کرده و اونو به عنوان یه منبع خرید بلیط چارتر تبدیل کنن.

وقتی که شما واسه خرید بلیط هواپیما به سراغ گروه چارتر می رید، یه گروه کارآزموده و حرفه ای در انتظار شماس که همه اصول حاکم بر پرواز رو می دونن و قوانین پشتیبانی رو اجرا می کنه. پشتیبانی ۲۴ ساعته به شما این امکان رو میده که از خرید بلیط و امکان به کار گیری اون صد درصد مطمئن باشین.

یه سری از آدما به عنوان مسافران حرفه ای، مشکلی در خرید بلیط هواپیما چارتر یا بلیط هر وسیله دیگری ندارن و با اصول و قوانین اونا کلا آشنا هستن. در طرف مقابل، یه سریای دیگه افراد تازه کار هستن که فقط اسم بلیط هواپیما و شاید گزینه های دیگری مانند بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری رو شنیده باشن. این موضوع نشون میده که خرید بلیط هواپیما چارتر واسه این دسته از افراد خیلی سخت و رقابت برانگیزه و ممکنه همین نبود آشنایی باعث مشکلات بزرگتری واسه اونا شه. پس عزممونو جزم کردیم که چند مورد از اصطلاحات عادی در پرواز هواپیما و گرفتن بلیط رو تعریف کنیم و در آخر یه شرکت معتبر و قدیمی در مورد فروش اینترنتی بلیت هواپیما رو معرفی کنین.

بلیط هواپیما سیستمی

اولین گزینه و معروف ترین گزینه واسه خرید بلیط هواپیما، بلیط هواپیمای سیستمیه که به وسیله خود شرکتای مسافربری فروخته می شه. این بلیطا قالب استاندارد دارن و با یه قیمت از پیش تعیین شده به فروش می رسه. پس طبیعیه که نباید انتظار بلیط هواپیمای ارزون رو داشته باشین و معمولاً قیمت اونا ثابته. شاید بزرگترین امتیاز این بلیطا، امکان کنسل کردن بلیط باشه که تحت شرایط خاصی انجام میشه و هزینه شما عودت می شه.

بلیط هواپیما چارتری

بلیط هواپیما چارتری یا پرواز چارتر به بلیطایی می گن که از قبل به وسیله بعضی شرکتا خریداری شده و در اختیار مسافران یا مشتریان خود قرار میدن. مثلاً ممکنه یه شرکت همه بلیطای یه پرواز رو خریداری کرده و در اختیار کارکنان یه سازمان یا موسسه بذاره تا کارای اداری خود رو بکنن. اما معمولا تورهای مسافرتی از قبل بعضی از بلیطای هواپیما رو چارتر کرده تا واسه تور خود استفاده کنن. اگه ظرفیت این هواپیماها پر نشه، بلیطا با عنوان بلیط هواپیمای چارتری فروخته شده و قیمت اونا در حالت عادی ارزونتر از بلیط سیستمیه. در حالت عادی واسه بلیطای چارتری گزینه کنسل یا استرداد بلیط وجود نداره، اما سایت چارتر “ Charter.ir “ این شانس رو واسه مشتریان وفادار خود به وجود آورده.

متن کامل پایان نامه ها در 40y.ir