دسته‌بندی نشده

پايان نامه با موضوع نقش مؤلفه‌های کیفیت عملکرد از منظر مشروعیت بر رضایت والدین دانش‌آموزان دبیرستان‌های غیرانتفاعی

 

عنوان کامل پایان نامه :

 بررسی تأثیر مؤلفه‌های کیفیت عملکرد از منظر مشروعیت بر رضایت والدین دانش آموزان دبیرستان‌های غیرانتفاعی دخترانه شهر تهران

قسمتی از متن پایان نامه :

– روند آموزش )

 

 

با ذكر اين مقدمه و تبیین نقش و اهمیت آموزش، با توجه به اهمیت و ضرورت تحقیق که در قسمت کلیات بیان شد، در این تحقیق تأثیر مؤلفه‌های کیفیت عملکرد از منظر مشروعیت بر رضایت والدین دانش‌آموزان دبیرستان‌های غیرانتفاعی دخترانه شهر تهران بررسی می‌شود. بدین منظور ابتدا سیستم آموزشی ایران توضيح داده مي‌شود و پس‌ازآن مدارس غیرانتفاعی به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از این سیستم آموزشی معرفی و اهداف و ویژگی‌های آنان ذکر می‌گردد. در ادامه به مبحث اصلی تحقیق یعنی مؤلفه‌های کیفیت عملکرد از منظر مشروعیت با توجه به الگوی کیفیت آموزشی مشروعیت و رضایت والدین پرداخته می‌شود.

2-3- سیستم آموزش ایران

سیستم آموزشی ایران از یک سیستم آموزشی فرانسوی قدیمی برگرفته‌شده است و اهمیت آن بر تمرکز است. سیاست‌گذاری‌ها و تصمیم‌گیری‌های آموزشی توسط دولت کنترل می‌شود. در سال 1330، اولین جهش‌ها در جهت انتقال قدرت و اختیارات مهم به بخش‌بندی‌های شهری انجام شد و مسئولیت‌هایی از قبیل استخدام، اختصاص منابع مالی هر استان به هزینه‌های مشخص و بعضی از هزینه‌هایی که به اختیارات استان‌ها مربوط می‌شد، انجام گرفت. باوجود افزایش قدرت و مسئولیت وزارت آموزش‌وپرورش، تصمیم‌گیری‌ها متمرکز بوده و از طریق قدرت دولت هست (بهبهانی[1]، 2010). این سیستم مانند هر نظام آموزشی دیگری دارای نقاط قوت و ضعفی است.

یکی از نقاط قوت و مثبت آموزش‌وپرورش افزایش گرایش به تحصیل در میان خانواده‌ها است که از طریق تبلیغات گسترده و همچنین اجرای برنامه‌های آموزش‌وپرورش در جهت بالا بردن فرهنگ عمومی باعث شده است تا میزان گریز خانواده‌ها از تحصیل کاهش پیدا کند و به کمتر از ده درصد برسد. نرخ 80 درصدی باسوادان کشور نشانگر توفیق برنامه‌های آموزش‌وپرورش و نهضت سوادآموزی هست.

[1] Behbahani

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

هدف اصلی تحقیق:

شناسایی تاثیر مؤلفه‌های کیفیت عملکرد از منظر مشروعیت بر رضایت والدین دانش‌آموزان دبیرستان‌های غیرانتفاعی دخترانه شهر تهران.

هدف فرعی (1): شناسایی تأثیر اطلاعات بر رضایت والدین دانش‌آموزان دبیرستان‌های غیرانتفاعی دخترانه شهر تهران.

هدف فرعی (2): شناسایی تأثیر اعتبار بر رضایت والدین دانش‌آموزان دبیرستان‌های غیرانتفاعی دخترانه شهر تهران.

هدف فرعی (3): شناسایی تأثیر پاسخگویی بر رضایت والدین دانش‌آموزان دبیرستان‌های غیرانتفاعی دخترانه شهر تهران.

هدف فرعی (4): شناسایی تأثیر مسائل ملموس بر رضایت والدین دانش‌آموزان دبیرستان‌های غیرانتفاعی دخترانه شهر تهران.

هدف فرعی (5): شناسایی تأثیر ایمنی بر رضایت والدین دانش‌آموزان دبیرستان‌های غیرانتفاعی دخترانه شهر تهران.

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 پایان نامه

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان :بررسی تأثیر مؤلفه‌های کیفیت عملکرد از منظر مشروعیت بر رضایت والدین دانش آموزان دبیرستان‌های غیرانتفاعی دخترانه شهر تهران  با فرمت ورد

متن کامل پایان نامه ها در 40y.ir