مقالات

تنوع غذا و پیش غذا امروزه باعث شده که تولیدکنندگان، ظروف متفاوتی برای آن ها تولید کنند و نوع طراحی و شکل ظاهری و حتی جنس آن ها هم متفاوت است.

ظروف پذیرایی موجود در بازار عمدتاً از جنس شیشه و سرامیک هستند و عمده ترین مشکلی که این ظروف دارند، لب پریدگی آن ها در هنگام قرار دادن بر روی یکدیگر است. و می توان گفت که اکثر مردم از این ظروف استفاده می کنند.

اما امروزه با توجه به این مشکلات تولید کنندگان، ظروفی طراحی و تولید کرده اند که هم از لحاظ ظاهری متفاوت هستند و هم نسبت به رقبای خود طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب کرده اند.

ظرفی که به شما مخاطبان  خوش سلیقه معرفی می کنیم ظرف اردوخوری سه طبقه تاشو نام دارد. علت اینکه نام این ظرف پذیرایی را اردوخوری قرار داده اند این است که اردو یک نوع غذا یا پیش غذاست و ظرف اردو خوری، ظرفی است که به منظور سرو اردو از آن استفاده می شود.

نکته مهمی که نباید فراموش کنیم استفاده صحیح از ظروف اردوخوری مناسب است که باید متناسب با نوع پیش غذای طبخ شده ظرف مناسب را هم برگزنیم.

این اردوخوری تاشو یک محصول بسیار جالب و کارآمد است که با چرخاندن ساده کاسه های آن بازوبسته می شود.این ظرف سه طبقه تاشو از سه کاسه پلاستیکی در سه سایز مختلف تشکیل شده است که به همراه 6 عدد میله فلزی فنری به یکدیگر متصل شده است.

این میله ها قادرند با چرخش 45 درجه ای کاسه بالایی، تمامی کاسه ها را درون یکدیگر جمع و باز کنند. در مرکز هر یک از کاسه ها، آهنربایی تعبیه شده است که در حالت جمع بودن ظروف باعث ثابت نگهداشتن آن ها می شود.

جنس بدنه این ظرف اردوخوری تاشو از مواد پروپیلن بهداشتی تهیه شده است که امکان نگهداری هر نوع خوراکی را فراهم می سازد و همچنین جنس میله های این اردوخوری از فولاد ضدزنگ می باشد و در برابر رطوبت تغییر رنگ نخواهد داشت.

زیبایی و کاربردی بودن این محصول از ویژگی های منحصر به فرد این ظرف اردوخوری است که نظر هر شخصی را به خود جلب می کند.

حالت انعطاف پذیری این اردوخوری و جمع شدن آن باعث صرفه جویی در فضای آشپزخانه می شود. کاسه بالایی این محصول از سه قسمت تشکیل شده است که امکان جداسازی انواع خوراکی را فراهم کرده است و دو ظرف دیگر به صورت یکپارچه هستند و علاوه بر قرار دادن انواع تنقلات، انواع میوه ها را می توانید در آن قرار دهید.

متن کامل پایان نامه ها در 40y.ir