No category

اولین پارک سرگرمی دنیای انگری بردز در قطر گشایش شد

انگری بردز رو تا الان روی گوشی های هوشمند خود دیده اید. دوست دارین در زندگی واقعی از همراهی اون ها لذت ببرین؟

مقاله های در رابطه:

  • ۱۳ جای دیدنی در قطر که باید دید
  • واقعیتایی در مورد قطر؛ ثروتمندترین، امن ترین و آلاینده ترین کشور روی زمین

انگری بردز یا همون پرندگان عصبانی از بازی ها و کارتون های مورد علاقه کودکان و حتی جوانانه. اولین پارک سرگرمی دنیای انگری بردز دره های خود رو به روی ساکنین و بازدیدکنندگان قطر باز کرده. این پارک، بازی سنتی پرنده های عصبانی رو تبدیل به جاذبه هایی با انرژی زیاد کرده و طوری طراحی شده که همه اعضای یه خونواده رو سرگرم کنه.

خانواده

پارک سرگرمی انگری بردز که در بزرگ ترین مقصد سرگرمی، مد و رستوران های قطر یعنی شهر فستیوال دوحه، هستش مساحتی برابر ۱۷ هزار متر مربع داره و شامل یه فضای بسته ۶۵۰۰ متر مربعی می شه.

این پارک که ایده ساخت اون از بازی دیجیتالی محبوب اون گرفته شده، به بازدیدکنندگان تجربه ای با هیجان بالا به همراه جاذبه های زیادی مثل بلاست بمب (Blast Bomb)، یه برج سقوط و پیچ دار که شامل یه سقوط آزاد از ارتفاع ۱۱ متری می شه و یا اخطار قرمز (Red Alert)، جایی که بازدیدکنندگان چرخش ۳۶۰ درجه ای با سرعت بالا رو تجربه می کنن، رو پیشنهاد می کنه.

یکی از جاذبه های منحصر به فرد و موثر پارک، درخت بزرگه؛ جایی که هم واسه کودکان و هم واسه بزرگسالان، تجربه جذاب آموزش همراه با سرگرمی در محیطی علمی، پر از موسیقی و هنر، جفت و جور می شه.

کسائی که به ماجراجویی علاقه دارن، باید بدونن که این درخت هم اینکه خونه «صاحب آسمون شو» (Own the Sky) است؛ یه زیپ لاین ۱۰۶ متری که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد با سرعتی بالا در بالای شهر سر بخورند. بازدیدکنندگان هم اینکه می تونن قدرت بدنی خود رو در پرواز خشن (Fierce Flight)، یه رقابت هیجان انگیز مسابقه طناب، تجربه کنن.

دنیای انگری بردز یه ضمیمه جدید در طرح پیشرفت افزایش فضای سرگرمی شهری واسه خونواده ها در قطره که مقامات صنعت گردشگری اون رو با اولویت قرار دادن تو یه طرح روش هدف دار ۵ ساله واسه تنوع بخشیدن به بازار گردشگری خود، طراحی کرده ان.

پروژه های سرگرمی قطر شامل طیف بزرگی از فستیوال های هیجان انگیز، جشن گرفتن واسه هر چیزی از غذا و خرید تا موسیقی و کمدی می شن. طولانی ترین فستیوال کشور در سطح ملی، فستیوال تابستونی قطر، با نمایش مناطق طرفداران در سالن ها و هتل هایی در سراسر کشور، واسه نشون دادن تیکه ای از چیزی که قطر در سال ۲۰۲۲ واسه جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در نظر داره در کنار جام جهانی 2018 روسیه در ژوئن امسال، شروع شد.

انگری بردز

سیمو هامالاینن (Simo Hämäläinen)، معاون ارشد در بخش برندینگ مجموعه سرگرمی روویو (Rovio Entertainment) در مورد این پارک سرگرمی این جور نظر داد:

جاذبه جهانی جدید ما که در قطر هستش، یکی دیگه از نمایش های شفاف محبوبیت برند انگری بردز در سطح جهانیه. طرح آخر شرکت سرگرمی روویو، قوی ترین برنامه تا به امروز بوده و پیشنهادات فوق العاده جدیدی رو در اختیار طرفداران انگری بردز واسه لذت بردن از این مجموعه، می گذارد. آینده این برند بسیار درخشانه و با منتشر کردن تئاتری فیلم انگری بردز ۲ در سپتامبر ۲۰۱۹، ادامه پیدا می کنه.

دنیای انگری بردز یکی از چار پارک سرگرمی بزرگ و اصلیه که به وسیله تریمو (Trimoo) معرفی شده ان و قراره بقیه این پارک ها در شهر فستیوال دوحه، واقع در جاده ال شامال (Al Shamal Road) گشایش شن.

بعد از تموم شدن، این مقصد سرگرمی منحصر به فرد، به غیر از دنیای انگری بردز، خونه «دانه های برف» (SNOW DUNES)، اولین پارک برف در محیط بسته واقع در دهکده باستانی عربی؛ ویرچوآ سیتی (VIRTUOCiTY)، اولین مرکز اختصاصی دیجیتال و سرگرمی منطقه و ژونیورس (JUNIVERSE)، اولین شهر جهان در فضا که هدف از اون الهام گرفتن و سرگرم کردن کودکانه، هستش.

متن کامل پایان نامه ها در 40y.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *