No category

اولین مسابقه برنامه نویسی وب و موبایل در حوضه گردشگری برگزار می شه

«هاکاتوریسم» اتفاق سه روزه ایه که در محل «پارک علم و فناوری  شهر رشت» و با شعار «سه شبونه روز بدون خواب و آسایش روی رقابت خود کار کنین» در تاریخ ۲۵ لغایت۲۷ مردادماه ۱۳۹۵ برگزار می شه.

«هاکاتوریسم» یه مسابقه برنامه نویسی وب و موبایله که با هدف پوشش دهی خلأهای موجود در بخش گردشگری برگزار می شه.هاکاتوریسم به عنوان اولین ماراتن برنامه نویسی وب و موبایل در صنعت گردشگریه که با حضور ۲۰ تیم در تاریخ ۲۵ لغایت۲۷ مردادماه ۱۳۹۵ در محل «پارک علم و فناوری شهر رشت» واقع در استان گیلان برگزار می شه.

 تیم ها در روز اول با رقابت های خود آشنا شده و به کمک مربیان به ارائه راه حل هایی واسه این رقابت ها می پردازند. مربیان حاضر در اتفاق، با در نظر گرفتن خروجی کار تیم ها و عامل های آزمایش که از قبل در اختیارشون قرار داده شده، تیم ها رو واسه ارائه پایانی محصولشان در برابر داوران انتخاب می کنن.

پلتفرم و زبون برنامه نویسی

همه تیم ها و آدمایی که توانایی ایده پردازی، طراحی و پیاده سازی برنامه های کاربردی بر بستر وب و گوشی های هوشمند اندرویدی و iOS رو دارن، می تونن در این اتفاق شرکت کنن. یعنی با هر کدوم از زبون های برنامه نویسی و هر پایگاه داده ای که مسلط باشن و بشه با اون برنامه ای رو تحت شرایط این اتفاق نوشت، می تونن در هاکاتوریسم شرکت کنن، اما توجه داشته باشن که در آخر خروجی اون ها مورد آزمایش داوران قرار می گیرد.

انتخاب رقابت ها

برگزارکنندگان طی جلسه ای که با متخصصین گردشگری و کمیته علمی دارن، ۵ رقابت اصلی و مهم در بخش گردشگری رو شناسایی و در روز اتفاق (چهارشنبه) این رقابت ها به تیم ها اعلام می شه و تیم ها طبق انتخاب خود می تونن روی یه رقابت کار کنن.

باید اینم بگیم که که مراسم اختتامیه در روز ۲۷ مردادماه ساعت ۱۷ شروع می شه و تیم های راه یافته به آخرین مرحله، محصول خود رو در برابر دید و قضاوت داوران می ذارن. واسه کسب اطلاعات بیشتری چون ثبت نام تیم ها، زمان بندی، معرفی داوران، مربیان، شاخص های داوری و خبره های آینده، به وب سایت رسمی «هاکاتوریسم» مراجعه شه.

 

متن کامل پایان نامه ها در 40y.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *