No category

اولین دستگاه خودپرداز پیتزا(کش لقمه) در آمریکا

دانشجویان دانشگاه زویر (Ohio’s Xavier University) در اوهایو آمریکا به هنگام ورود به کمپ دانشگاه در سال تحصیلی جدید با بسیار متعجب می شن، چون دانشگاه اون ها واسه اولین بار در آمریکا به دستگاه خودپرداز (ATM) پیتزا(کش لقمه) مجهز شده. واسه آگاهی بیشتر از راه کارکرد این دستگاه باحال در ادامه مطلب همراه سایت ما باشین.

مقاله های در رابطه

  • عجیب ترین پیتزاها در جهان
  • پیتزا(کش لقمه) داوود؛ اولین پیتزا(کش لقمه) فروشی تهران
  • معرفی پیتزای ایتالیا به عنوان میراث جهانی به یونسکو

واسه اولین بار در کشور آمریکا، دستگاه خودپرداز پیتزا(کش لقمه) در دانشگاه زویر ایالت اوهایو نصب و راه اندازی شد. به گزارش سایت Cincinnati.com این دستگاه باحال میتونه تا در طول ۲۴ ساعت شبونه روز تیکه های داغ پیتزا(کش لقمه) رو به مشتریان خود عرضه کنه. هم اینکه قیمت یه پیتزای کامل به قطر ۳۱ سانتی متر در این دستگاه ۹ دلاره و مشتری بنا به ذائقه خود می تونه مخلفات پیتزا(کش لقمه) رو روی نمایشگر دستگاه انتخاب کنه. بعد، با فشار دگمه در عرض ۳ دقیقه پیتزای داغ و تازه داخل جعبه به مشتری ارائه می شه. جالبه بدونین این دستگاه مجهز به فر بوده و در حدود ۷۰ پیتزا(کش لقمه) از منوی دومینوز (Domino’s) در داخل اون قرار داده می شه. البته پیش بینی می شه به دلیل استقبال دانشجویان این تعداد به سرعت در طول چند ساعت تموم شه. پیتزاهای عرضه شده در کارکرد آزمایشی خود از طرف مسئولان دانشگاه و دانشجویان مورد پسند هستش. در این رابطه، مسئول خدمات رفاهی دانشگاه نامبرده اینجور اعلام کرده:

پیتزای این دستگاه یکی از بهترین پیتزاهاییه که به عنوان یه نیویورکی تا الان چشیده ام.

دستگاه خودپرداز پیتزا(کش لقمه) ساخت کشور بوده و ساخت اون به ۱۴ سال می رسد. اعضای دانشگاه زویر حیرت زدگی خود رو از نصب این دستگاه در توئیت های خود گفته ان.

دستگاه خودپرداز پیتزا(کش لقمه)

دستگاه پیتزا(کش لقمه)

متن کامل پایان نامه ها در 40y.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *