No category

اولین جشنواره تابستونی استان یزد برگزار می شه

محمدرضا نصیری سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از برگزاری اولین جشنواره تابستونی استان یزد خبر داد.

اولین جشنواره تابستونی یزد  با حضور ۷۰ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری از هشت استان تهران، البرز، آذربایجان شرقی،، اصفهان، فارس، کرمان، قزوین و گیلان برگزار می شه. سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با اعلام این خبر، اضافه کرد:

استان یزد از هفدهم لغایت نوزدهم خرداد ماه میزبان ۷۰ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری از هشت استان مطرح کشور در مورد گردشگری هستش.  به دنبال تحقیقات و بررسیای انجام شده جهت به کار گیری حداکثری از فصول Low Seasen یا فصولی که گردشگری خارجی کمتری در کشور حضور داره (ماه های تیر و مرداد) اقدام به برگزاری این جشنواره کرده ایم تا متناسب با ظرفیت شهرستان های استان و هم اینکه تعامل و همکاری با دیگه استان های کشور برنامه های خاص و زیادی تدارک دیده شه.

نصیری با تاکید بر  تعامل و همکاری همه جانبه، بیان امیدواری کرد که بشه  در ماه هایی که گردشگر خارجی در شهر و کشور کمتر هستن، با برگزاری تورهای داخلی، رونق بیشتری در صنعت گردشگری استان درست کرد. به خاطر همین  مدیران و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی استان های تهران، البرز، تبریز، اصفهان، شیراز، کرمان، قزوین و گیلان در استان یزد جهت آشنا شدن با پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری این استان حضور پیدا می کنن.

اولین جشنواره تابستونی یزد

ایشون در مورد برنامه های این جشنواره اینجور گفت:

بازدید از بافت تاریخی شهر یزد، مناطق ییلاقی شهرستان تفت و مهریز، مناطق کویری شهرستان های اردکان و بافق، بازدید از هتل های سنتی و مجموعه های در حال ساخت استان و نشست با دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و هتلداران استان مثل برنامه های این جشنواره هستش .

متن کامل پایان نامه ها در 40y.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *