دسته‌بندی نشده

دانلود پایانامه ارشد با عنوان : بررسی تأثیرساختار سازمانی بر روحیه کارآفرینی کارکنان شعب بانک ملی استان اصفهان

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  مطالعه تأثیرساختار سازمانی بر روحیه کارآفرینی کارکنان شعب بانک ملی استان اصفهان

تکه ای از متن پایان نامه :

  پس می توان گفت کارآفرین فردی می باشد که با فکر و ایده ای خلاقانه و با بهره گیری از شناخت فرصت ها و پذیرش ریسک به مقصود ارائه خدمت و یا محصول جدید به جامعه، به ایجاد کسب و کاری کوچک، یا بزرگ اقدام می کند.

 

2-8) اهمیت کارآفرینی

” اهمیت و ضرورت کارآفرینی در خلق ثروت و توسعه جامعه به وسیله صاحب نظران مختلفی زیرا شومپیتر (1934) مک کلند (1953)، کوگ (1965)، ونیتر (1969)، کرایزنر (1973)، کاسون (1982)، لاوومک میلان (1988)، کیرچوف (1989)، سینگ (1989)، شاور و اسکات (1991)، بالدوین (1995) و آکس (1997) مورد تاکید قرار گرفته می باشد” (نیازی و کهتری، 1389: 13). سیاستگذاران در اروپا و- اشتغال: اگر كارآفرینی یك فرایند همیشگی و بلند مدت باشد، نمی توان انتظار داشت كه كارآفرینان تأثیر  »شغل آفرینی» را نیز به خوبی ایفا كنند.

– پیوند علم و بازار: امروزه ثابت شده می باشد كه یكی از بهترین روش ها، بهره گیری بهینه از علم در بازار، گسترش كارآفرینی فردی و كارآفرینی درون سازمانی می باشد.

– گسترش اخلاق در اقتصاد: از آن جا كه پایه و اصل اولیه فعالیت كارآفرینی اخلاق می باشد، توسعه كارآفرینی باعث گسترش سرمایه های اجتماعی، صداقت، ازخودگذشتگی و اعتماد خواهد گردید. مطالعات انجام شده در آمریكا نشان داده كه بیشتر از 95% از ثروت ها از سال 1980به بعد ایجاد شده اند و این در نتیجه کارآفرینی و ایجاد کسب و کار های کوچک بوده می باشد.

از نگاه دیگر کارآفرینی موجب اشتغال و توزیع متناسب در آمد می گردد، کیفیت زندگی را بهبود و اضطراب های اجتماعی را آرامش می بخشد، هم چنین باعث بهره برداری از منابع و فعال شدن آن ها برای بهره وری عظیم ملی و سود اجتماعی از طریق دولت می گردد (سالازار، 1383).

 مطالعه تأثیرساختار سازمانی بر روحیه کارآفرینی کارکنان شعب بانک ملی استان اصفهان

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

پایان نامه ارشد رشته مدیریت : مطالعه تأثیرساختار سازمانی بر روحیه کارآفرینی کارکنان شعب بانک ملی

 

متن کامل پایان نامه ها در 40y.ir