پايان نامه با موضوع نقش وضعیت مطلوب تجهیز منابع و وصول مطالبات در بانک کشاورزی

 

عنوان کامل پایان نامه :

 بررسی رابطه بین شایستگی های رهبری روسای شعب و عملکرد تجهیز منابع وصول مطالبات بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان

قسمتی از متن پایان نامه :

عوامل مؤثر درون سازمانی

عوامل درون سازمانی، اغلب قابل کنترل مدیریت بانک می­باشند و آنها اساساً انعکاس سیاست­های مدیریتی بانک و تصمیم­گیری در توجه به منابع بانکی هستند. انگیزه­های بالای مدیریتی در انجام بهینه کارها در سودآوری بانک مؤثر است که می­تواند به وسیله بررسی ترازنامه و حساب­های صورت سود و زیان مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گیرد (باقری،1380).

در این مجموعه عوامل مؤثر در تجهیز منابع بانکی که تحت تأثیر عوامل داخلی قابل کنترل مدیریت می­باشد، مورد بررسی قرار می‌گیرد. با مطالعات دقیق و فراگیری که در این حیطه انجام گرفته، به یک دسته بندی کلی پیرامون عوامل مؤثر در تجهیز منابع بانکی دست یافته­ایم. این عوامل به چهار دسته کلی تفکیک می‌شوند:

  1. عوامل خدماتی که به تنوع خدمات بانکی، کیفیت خدمات بانکی، خدمات بانکداری الکترونیکی و مهارت‌های تخصصی کارکنان تقسیم می­شود.
  2. عوامل مالی که به تسهیلات پرداختی، نرخ سود پرداختی به سپرده­ها و جوائز پرداختی به سپرده‌گذاران قرض­الحسنه تقسیم می­شود.
  3. عوامل ارتباطی و انسانی شامل تبلیغات، رفتار و نحوة برخورد کارکنان بانک با مشتریان، رعایت عدالت و عدم تبعیض در ارائه خدمات، اطلاع رسانی مناسب و ارائه آموزش به مشتریان و ویژگی‌های فردی مناسب کارکنان می‌باشند.
  4. عوامل و شرایط فیزیکی که خود به محل استقرار شعب بانک ، تعداد شعب بانک، طراحی و زیبایی فضای داخلی و خارجی شعب و امکانات فیزیکی شعب بانک تقسیم می­شود.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

1-4-1- هدف کلی

“تبیین رابطه شایستگی­های رهبری با تجهیز منابع و وصول مطالبات”

1-4-2-اهداف فرعی

  1. شناسایی شایستگی­های رهبری مدیران بانک کشاورزی.
  2. تبیین شاخص­های شایستگی رهبری .
  3. بررسی وضعیت موجود تجهیز منابع و وصول مطالبات در بانک کشاورزی.
  4. تبیین وضعیت مطلوب تجهیز منابع و وصول مطالبات در بانک کشاورزی.
  5. پیشنهادات لازم برای رسیدن به وضعیت مطلوب تجهیز منابع و وصول مطالبات

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 پایان نامه

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان : بررسی رابطه بین شایستگی های رهبری روسای شعب و عملکرد تجهیز منابع وصول مطالبات بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان  با فرمت ورد

Author: